VŠĮ PROJEKTŲ VALDYMO IR MOKYMO CENTRAS

INTERNETO PUSLAPIO PRIVATUMO POLITIKA

 

VšĮ Projektų valdymo ir mokymo centras rūpinasi Jūsų informacijos apsauga. Mes laikomės Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) bei kitų įstatymų, saugančių Jūsų informaciją, kurią renkame, naudojame ir saugome savo Bendrovėje.

 

1.           Privatumo politika

 

Mūsų privatumo politikos atsakys į svarbiausius klausimus apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie Jus. Jei turite klausimų, mes esame pasirengę Jums padėti, kaip aprašyta toliau.

 

Prašome atidžiai perskaityti mūsų Privatumo politikas:

 

[Privatumo politika interneto svetainės lankytojams]

[Slapukų politika]

[Privatumo politika paklausimus, prašymus, skundus siunčiantiems asmenims]

[Tiesioginės rinkodaros privatumo politika]

[Privatumo politika pirkėjams]

[Privatumo politika pardavėjams fiziniams asmenims]

 

2.           Mūsų kontaktai

 

Jei turite klausimų, komentarų ar skundų dėl to, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie jus, mes esame pasirengę Jums padėti. Jeigu Jums reikalinga pagalba, prašome kreiptis į mus el. paštu info@pvmc.lt.

 

3.           Mano teisės

 

Jei norite imtis žemiau nurodytų veiksmų, prašome kreiptis į mus antrame punkte nurodytais kontaktais. Prašome atkreipti dėmesį, jog šioms teisėms taikomos teisės aktų numatytos sąlygos ir išimtys:

·       pateikti prašymą atkleisti apie Jus turimą informaciją;

·       pateikti prašymą ištaisyti turimą informaciją apie Jus;

·       pateikti prašymą ištrinti turimą informaciją apie Jus;

·       pateikti prašymą apriboti prieigą prie turimos informacijos apie Jus ar jos ištrynimą;

·       nesutikti su informacijos apie Jus rinkimu, naudojimu ir saugojimu mūsų bendrovėje;

·       pateikti prašymą išeksportuoti Jūsų duomenis arba perkelti juos į kitą bendrovę;

·       bet kuriuo metu atšaukti duotą sutikimą;

·       pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (daugiau informacijos vdai.lrv.lt).

 

 

 


VŠĮ PROJEKTŲ VALDYMO IR MOKYMO CENTRAS

PRIVATUMO POLITIKA INTERNETO SVETAINĖS LANKYTOJAMS

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-20

 

VšĮ Projektų valdymo ir mokymo centras rūpinasi Jūsų informacijos apsauga. Mes laikomės Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) bei kitų įstatymų, saugančių Jūsų informaciją, kurią renkame, naudojame ir saugome savo Bendrovėje.

 

1.           Kaip turėčiau skaityti šią Privatumo politiką?

 

Šioje Privatumo politikoje bus atsakyta į svarbiausius klausimus apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie Jus. Jei turite kokių nors klausimų arba bet kuri iš šios privatumo politikos dalis yra neaiški, mes esame pasirengę Jums padėti, kaip aprašyta šios Privatumo politikos 9 skyriuje. Prašome atkreipti dėmesį, kad bet kokia žodžio „mes“ forma šioje Privatumo politikoje reiškia mūsų Bendrovę, kaip nurodyta Privatumo politikos 2 skyriuje.

 

2.           Kas yra atsakingas už mano informacijos apsaugą?

 

Mes esame: VšĮ Projektų valdymo ir mokymo centras;

Mūsų juridinio asmens kodas yra: 300554337;

Mūsų adresas: Lūšių g. 21, Palūšės k., Ignalinos sen., Ignalinos r. sav.;

El. pašto adresas: info@insertart.com;

Tel. Nr.: 865561789.

 

3.           Kodėl renkate informaciją apie mane?

 

Mes teikiame viešą prieigą prie interneto svetainės insertart.com (toliau – „Svetainė“), užtikriname tinkamą jos veikimą bei ją tobuliname. Dėl šių priežasčių mes naudojame slapukus. Daugiau informacijos apie mūsų interneto puslapyje naudojamus slapukus galite rasti slapukų politikoje[A1] .

 

Mes taip pat teikiama viešą prieigą prie mūsų socialinio tinklo Facebook paskyros. Socialiniai tinklas Facebook naudoja savo slapukus ar kitas sekimo technologijas. Daugiau informacijos apie tai galite rasti jų privatumo politikoje (prašome paspausti ant nuorodų aukščiau, jei norite sužinoti daugiau apie socialinio tinklo Facebook privatumo nuostatas).

 

4.           Kokią informaciją renkate, naudojate ir saugojate apie mane?

 

Jums naršant mūsų Svetainėje renkame tik iš joje veikiančių slapukų gaunamus anoniminius duomenis apie Jūsų naršymo mūsų Svetainėje tendencijas, demografinius duomenis.

 

5.           Koks yra teisinis informacijos apie mane rinkimo pagrindas?

 

Mes renkame informaciją apie Jus teisėtai, nes:

·       mes turime teisėtą interesą naudoti slapukus, būtinus Svetainės funkcijų tinkamam veikimui, t. y. funkcinius bei griežtai privalomus slapukus (BDAR 6 str. 1 d. f p.);

·       analitinių slapukų naudojimui mes remiamės Jūsų sutikimu (BDAR 6 str. 1 d. a p.).

 

6.           Ar dalinatės mano informacija su kitais subjektais?

 

Informacija galime dalintis su mūsų paslaugų teikėjais, teikiančias mums Svetainės priežiūros ir palaikymo, slapukų palaikymo, Svetainės prieglobos (angl. hosting), elektroninės komercijos paslaugų teikėjais.

 

7.           Kiek laiko saugote informaciją apie mane?

 

Informaciją susijusią su slapukais saugome kaip tai nurodyta slapukų politikoje[A2] .

 

8.           Kokių veiksmų galiu imtis dėl savo informacijos Jūsų bendrovėje?

 

Jei norite imtis žemiau nurodytų veiksmų, prašome kreiptis į mus, kaip tai nurodyta 9 skyriuje. Prašome atkreipti dėmesį, jog šioms teisėms taikomos teisės aktų numatytos sąlygos ir išimtys:

·       Pateikti prašymą susipažinti su turima informacija apie Jus, jei tvarkome Jūsų asmens duomenis, iš kurių galime nustatyti Jūsų tapatybę;

·       pateikti prašymą ištaisyti ar papildyti turimą informaciją apie Jus;

·       pateikti prašymą ištrinti apie Jus, kai:

o   Jūsų duomenis tvarkome neteisėtai;

o   Jūsų duomenys tvarkomi mūsų teisėto intereso pagrindu ir Jūs nuginčijate mūsų teisėtą interesą;

o   Jūsų duomenys nebėra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai, kuriems jie buvo renkami;

o   mums taikoma teisinė prievolė ištrinti informaciją apie Jus;

·       pateikti mums prašymą apriboti apie Jus turimos informacijos tvarkymą kai ginčijate duomenų tikslumą, nesutinkate, kad būtų ištrinti neteisėtai tvarkomi Jūsų duomenys, ar duomenų Jums reikia, siekiant pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus;

·       nesutikti su Jūsų informacijos rinkimu, naudojimu ir saugojimu mūsų bendrovėje, kai tvarkydami Jūsų duomenis vadovaujamės teisėtų interesu kaip duomenų tvarkymo pagrindu;

·       pateikti prašymą išeksportuoti Jūsų duomenis jei duomenis mums pateikėte susistemintu, įprastai naudojamu bei kompiuterio skaitomu formatu ir davėte sutikimą tokių duomenų tvarkymui arba turime tvarkyti šiuos duomenis siekdami įvykdyti sutartį su Jumis;

·       bet kuriuo metu atšaukti duotą sutikimą;

·       pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (daugiau informacijos vdai.lrv.lt).

 

9.           Kaip galite man padėti?

 

Jeigu Jūs turite klausimų, komentarų ar nusiskundimų, susijusių su tuo, kaip mes renkame, naudojame ir saugome duomenis apie Jus, mes esame pasirengę Jums padėti. Su mumis galite susisiekti el. pašto adresu info@insertart.com.

VŠĮ PROJEKTŲ VALDYMO IR MOKYMO CENTRAS

INSERTART.COM SLAPUKŲ POLITIKA

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-21

 

1.           Kas yra slapukai?

 

Slapukai yra maži tekstiniai failai, saugomi Jūsų įrenginio (pvz., kompiuterio, mobiliojo telefono, planšetės) naršyklėje, kai Jūs naršote interneto svetainėse. Kitos technologijos, įskaitant duomenis, kuriuos išsaugome Jūsų interneto naršyklėje ar įrenginyje, su Jūsų įrenginiu susijusius identifikatorius bei kitą programinę įrangą, naudojamos panašiais tikslais. Slapukai plačiai naudojami, kad svetainės veiktų arba veiktų geriau ir veiksmingiau. Šioje politikoje visos minėtos technologijos vadinamos „slapukais“. 

 

2.           Kodėl jūs naudojate slapukus?

 

Mes naudojame slapukus:

  • užtikrinti mūsų svetainės tinkamą veikimą;
  • svetainės kalbos nustatymams įsiminti;
  • analizuoti kaip vartotojai naudojasi mūsų svetaine;
  • stebėti mūsų svetainės lankomumo pokyčius.

 

3.           Kokių tipų slapukai gali būti?

 

(a)   Griežtai privalomi slapukai

 

Šie slapukai svetainėje yra būtini, kad vartotojas galėtų naršyti ir naudotis svetainės funkcijomis, pvz., įsiminti formose įvestą informaciją, kai vartotojas pereina nuo vieno puslapio prie kito naršymo seanso metu. Be griežtai privalomų slapukų taptų neįmanoma teikti tam tikras svetainės paslaugas, o svetainė veiktų ne taip sklandžiai, kaip turėtų. Šie slapukai nerenka jokios informacijos rinkodaros tikslais ir neįsimena, kur jūs lankėtės internete.

 

(b)   Analitiniai slapukai

 

Analitiniai slapukai renka informaciją apie svetainės naudojimą ir padeda tobulinti svetainės veikimą. Pavyzdžiui, analitiniai slapukai gali parodyti, kuriuose puslapiuose lankomasi dažniausiai, padėti registruoti svetainėje vykstančius nesklandumus ir parodyti, ar svetainėje rodoma reklama yra veiksminga. Analitiniai slapukai nerenka asmeninės vartotojų informacijos ir visa šių slapukų surinkta informacija yra apibendrinta ir anonimiška.

 

(c)   Funkciniai slapukai

 

Funkciniai slapukai leidžia svetainei įsiminti jūsų pasirinkimus ir pateikti patobulintų bei labiau jūsų poreikiams pritaikytų funkcijų. Funkciniai slapukai taip pat įsimena jūsų padarytus pakeitimus, pvz., tam tikro tinklalapio individualizavimą, taip pat kitais atvejais, pvz., kai žiūrite vaizdo įrašą ar mūsų tinklalapyje paliekate komentarą. Funkciniai slapukai neseka jūsų veiksmų kitose svetainėse.

 

(d)   Reklaminiai slapukai

 

Reklaminiai slapukai naudojami rodyti daugiau įdomių skelbimų, kurie labiau atitinka jūsų interesus, arba apriboti skelbimų skaičių tose pačiose skelbimų parodose jūsų lankomoje svetainėje. Šis slapukų tipas taip pat naudojamas kampanijos efektyvumui įvertinti. Šie slapukai gali būti naudojami siekiant atsiminti, ką veikėte interneto svetainėje.

 

4.           Kokius slapukus naudojame mes?

 

Mes naudojame šiuos slapukus:

 

SLAPUKO KATEGORIJA

SLAPUKO PAVADINIMAS

SLAPUKO GALIOJIMO LAIKAS

SLAPUKO TIKSLAS

Griežtai privalomi slapukai

PHPSESSID

Iki naršymo sesijos pabaigos

PHP sesijos slapukas, susietas su įterptu domeno turiniu

Funkciniai slapukai

PrestaShop-xxxxxxx

20 dienų

Pasirinktiems svetainės kalbos nustatymams įsiminti

Analitiniai slapukai

_ga

2 metai

Google Analytics slapukai, skirti atskirti svetainės lankytojus vieną nuo kito bei svetainės ir atskir7 jos puslapių lankomumo statistikai rinkti.

_gat

1 minutė

_gid

1 diena

_gat_gtag_UA_xxxxxxxx_xx

1 minutė

 

5.           Kaip galiu valdyti slapukus?

 

Galite kontroliuoti slapukų naudojimą, pakeitę naršyklės nustatymus. Dėl daugiau informacijos prašome patikrinti naudojamos naršyklės kūrėjo interneto puslapį.

 

Atkreipkite dėmesį, kad trindami slapukus arba išjungdami slapukų naudojimą ateityje, galite nepasiekti tam tikrų mūsų svetainės dalių ar funkcijų. Jei pakeisite slapukų nustatymus, tai gali paveikti ir kitas jūsų lankomas svetaines.

 

VŠĮ PROJEKTŲ VALDYMO IR MOKYMO CENTRAS

PRIVATUMO POLITIKA ASMENIMS SIUNČIANTIEMS PAKLAUSIMUS, PRAŠYMUS, SKUNDUS

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-21

 

VšĮ Projektų valdymo ir mokymo centras rūpinasi Jūsų informacijos apsauga. Mes laikomės Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) bei kitų įstatymų, saugančių Jūsų informaciją, kurią renkame, naudojame ir saugome savo Bendrovėje.

 

1.           Kaip turėčiau skaityti šią Privatumo politiką?

 

Šioje Privatumo politikoje bus atsakyta į svarbiausius klausimus apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie Jus. Jei turite kokių nors klausimų arba bet kuri iš šios privatumo politikos dalis yra neaiški, mes esame pasirengę Jums padėti, kaip aprašyta šios Privatumo politikos 9 skyriuje. Prašome atkreipti dėmesį, kad bet kokia žodžio „mes“ forma šioje Privatumo politikoje reiškia mūsų Bendrovę, kaip nurodyta Privatumo politikos 2 skyriuje.

 

2.           Kas yra atsakingas už mano informacijos apsaugą?

 

Mes esame: VšĮ Projektų valdymo ir mokymo centras;

Mūsų juridinio asmens kodas yra: 300554337;

Mūsų adresas: Lūšių g. 21, Palūšės k., Ignalinos sen., Ignalinos r. sav.;

El. pašto adresas: info@insertart.com;

Tel. Nr.: 865561789.

 

3.           Kodėl renkate informaciją apie mane? Koks yra informacijos apie mane rinkimo, naudojimo ir saugojimo teisinis pagrindas?

 

Duomenų rinkimo, naudojimo, saugojimo tikslas

Duomenų rinkimo, naudojimo, saugojimo teisinis pagrindas

·     kad galėtumėme tinkamai administruoti gautas užklausas, prašymus ir skundus, rengti atsakymus į juos

-

mes turime teisėtą interesą administruoti gaunamus prašymus, skundus, paklausimus bei rengti atsakymus į juos (BDAR 6 str. 1 d. f p.), o kiek tokie prašymai, paklausimai, skundai susiję su sudarytos sutarties vykdymu ar noru sudaryti sutartį – tokių prašymų, paklausimų ar skundų administravimas būtinas mūsų sudarytų sutarčių tinkamam vykdymui ar galimybės sudaryti su Jumis sutartį įvertinimui (BDAR 6 str. 1 d. b p.);

·     mums taikoma teisinė prievolė saugoti bendrovės veiklos dokumentus

-

Jūsų asmens duomenys reikalingi mums taikomų teisinių prievolių bendrovės veiklos dokumentų archyvavimo srityje (BDAR 6 str. 1 d. c p.);

·     savo teisėtų interesu gynybai – jei tai būtų reikalinga, Jūsų asmens duomenis galime panaudoti gindami savo teisėtus interesus, įskaitant reputaciją, teismuose, ikiteisminėse ginčų sprendimo institucijose bei kitose kompetentingose institucijose

-

mes turime teisėtą interesą ginti savo teises bei interesus teismuose, arbitražuose ir ikiteisminėse ginčų nagrinėjimo institucijose (BDAR 6 str. 1 d. f p.).

 

4.           Kokią informaciją turėčiau Jums pateikti ir kodėl?

 

Pateikdami mums paklausimą, prašymą ar skundą mūsų svetainėje nurodytais kontaktiniais el. pašto adresais ar paštu turėtumėte mums nurodyti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą (ar kitą kontaktinį duomenį, kuriuo pageidaujate gauti atsakymą), paklausimo temą bei paklausimui aktualią informaciją. Pateikus paklausimą, Jūsų gali būti prašoma pateikti papildomos informacijos apie Jus, kad galėtume tinkamai atsakyti į Jūsų paklausimą.

 

5.           Ar Jūs renkate jautrią informacija apie mane?

 

Jautri informacija (informacija apie rasinę ar etninę kilmę, politines pažiūras, religinius ar filosofinius įsitikinimus, narystę profesinėse sąjungose, genetiniai duomenys, biometriniai duomenys, sveikatos duomenys, duomenys apie fizinio asmens lytinį gyvenimą ir lytinę orientaciją) apie Jus nėra renkama ir, jei ji nėra aktuali Jūsų pateiktam ar planuojamam pateikti skundui, prašymui ar užklausai, prašome jos neteikti. Jei vis dėl to tokia informacija bus pateikta, laikysime, kad davėte mums sutikimą šios informacijos tvarkymui (BDAR 9 str. 2 d. a p.).

 

6.           Ar dalinatės mano informacija su kitais subjektais?

 

Informacija apie Jus gali būti perduota:

·       teisines paslaugas teikiančioms bendrovėms, advokatų kontoroms, teismams (arbitražams), ikiteisminėms ginčų nagrinėjimo institucijoms, kiek tai būtina teisinei pagalbai gauti ar teisėtų interesų gynybai;

·       antstoliams, kiek tai reikalinga teisės aktų nustatytų pareigų vykdymui ar teismų sprendimų / ikiteisminių ginčų nagrinėjimo institucijų sprendimų vykdymui;

·       mūsų paslaugų teikėjams – komunikacines (el. pašto), IT paslaugas teikiančioms įmonėms.

 

7.           Kiek laiko saugote informaciją apie mane?

 

Jūsų informacija bus saugoma:

·       jei jūsų užklausą susijusi su sutartimi kurią esame sudarę ar planuojame sudaryti – ją saugosime 10 metų po sutarties pabaigos;

·       jei mums pateikėte skundą, prašymą ar kitokią užklausą, kuri nėra susijusi sus sutarties sudarymu ar vykdymu, ją saugosime 1 metus nuo sprendimo mūsų bendrovėje priėmimo;

·       teismams ar kitoms ginčus nagrinėjančioms ar teisėsaugos institucijoms teikiami dokumentai saugomi 1 metus po galutinio sprendimo priėmimo;

·       teismų vykdomieji raštai, antstolių patvarkymai saugomi 10 metų po mokėjimų pabaigos.

 

8.           Kokių veiksmų galiu imtis dėl savo informacijos Jūsų bendrovėje?

 

Jei norite imtis žemiau nurodytų veiksmų, prašome kreiptis į mus, kaip tai nurodyta 9 skyriuje. Prašome atkreipti dėmesį, jog šioms teisėms taikomos teisės aktų numatytos sąlygos ir išimtys:

·       Pateikti prašymą susipažinti su turima informacija apie Jus, jei tvarkome Jūsų asmens duomenis, iš kurių galime nustatyti Jūsų tapatybę;

·       pateikti prašymą ištaisyti ar papildyti turimą informaciją apie Jus;

·       pateikti prašymą ištrinti apie Jus, kai:

o   Jūsų duomenis tvarkome sutikimo pagrindu;

o   Jūsų duomenis tvarkome neteisėtai;

o   Jūsų duomenys tvarkomi mūsų teisėto intereso pagrindu ir Jūs nuginčijate mūsų teisėtą interesą;

o   Jūsų duomenys nebėra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai, kuriems jie buvo renkami;

o   mums taikoma teisinė prievolė ištrinti informaciją apie Jus;

·       pateikti mums prašymą apriboti apie Jus turimos informacijos tvarkymą kai ginčijate duomenų tikslumą ar prieštaraujate duomenų tvarkymui, nesutinkate, kad būtų ištrinti neteisėtai tvarkomi Jūsų duomenys, ar duomenų Jums reikia, siekiant pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus;

·       nesutikti su Jūsų informacijos rinkimu, naudojimu ir saugojimu mūsų bendrovėje, kai tvarkydami Jūsų duomenis vadovaujamės teisėtų interesu kaip duomenų tvarkymo pagrindu;

·       pateikti prašymą išeksportuoti Jūsų duomenis jei duomenis mums pateikėte susistemintu, įprastai naudojamu bei kompiuterio skaitomu formatu ir davėte sutikimą tokių duomenų tvarkymui arba turime tvarkyti šiuos duomenis siekdami įvykdyti sutartį su Jumis;

·       bet kuriuo metu atšaukti Jūsų asmens duomenų tvarkymui duotą sutikimą;

·       pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (daugiau informacijos vdai.lrv.lt).

 

9.           Kaip galite man padėti?

 

Jeigu Jūs turite klausimų, komentarų ar nusiskundimų, susijusių su tuo, kaip mes renkame, naudojame ir saugome duomenis apie Jus, mes esame pasirengę Jums padėti. Su mumis galite susisiekti el. pašto adresu info@insertart.com  .

VŠĮ PROJEKTŲ VALDYMO IR MOKYMO CENTRAS

TIESIOGINĖS RINKODAROS PRIVATUMO POLITIKA

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-20

 

VšĮ Projektų valdymo ir mokymo centras rūpinasi Jūsų informacijos apsauga. Mes laikomės Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) bei kitų įstatymų, saugančių Jūsų informaciją, kurią renkame, naudojame ir saugome savo Bendrovėje.

 

1.          Kaip turėčiau skaityti šią Privatumo politiką?

 

Šioje Privatumo politikoje bus atsakyta į svarbiausius klausimus apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie Jus. Jei turite kokių nors klausimų arba bet kuri iš šios privatumo politikos dalis yra neaiški, mes esame pasirengę Jums padėti, kaip aprašyta šios Privatumo politikos 8 skyriuje. Prašome atkreipti dėmesį, kad bet kokia žodžio „mes“ forma šioje Privatumo politikoje reiškia mūsų Bendrovę, kaip nurodyta Privatumo politikos 2 skyriuje.

 

2.           Kas yra atsakingas už mano informacijos apsaugą?

 

Mes esame: VšĮ Projektų valdymo ir mokymo centras;

Mūsų juridinio asmens kodas yra: 300554337;

Mūsų adresas: Lūšių g. 21, Palūšės k., Ignalinos sen., Ignalinos r. sav.;

El. pašto adresas: info@insertart.com;

Tel. Nr.: 865561789.

 

3.           Kodėl renkate informaciją apie mane? Koks yra informacijos apie mane rinkimo, naudojimo ir saugojimo teisinis pagrindas?

 

Duomenų rinkimo, naudojimo, saugojimo tikslas

Duomenų rinkimo, naudojimo, saugojimo teisinis pagrindas

·  Naujienlaiškių, pasiūlymų el. parduotuvėje insertart.com siuntimui

-

Naujienlaiškių bei pasiūlymų el. parduotuvėje insertart.com siuntimui mes remiamės Jūsų sutikimu (BDAR 6 str. 1 d. a p.);

·  Perdavimui mūsų pardavėjams (autoriams / partneriams) – registruodamiesi el. parduotuvėje galite duoti sutikimą Jūsų el. pašto adresą perduoti pardavėjams, kad jie galėtų Jums reklamuoti savo prekes.

-

Šiam tikslui mes remiamės Jūsų sutikimu (BDAR 6 str. 1 d. a p.).

 

4.           Kokią informaciją turėčiau Jums pateikti ir kodėl?

 

Norėdami gauti mūsų naujienlaiškį bei elektroninės parduotuvės insertart.com pasiūlymus, turėtumėte mums pateikti savo el. pašto adresą.

 

5.           Ar dalinatės mano informacija su kitais subjektais?

 

Informacija apie Jus galime perduoti mūsų paslaugų teikėjams – komunikacines (el. pašto), IT paslaugas, elektroninės komercijos paslaugas teikiančioms įmonėms.

 

Jei duosite sutikimą Jūsų el. pašto perdavimui mūsų partneriams (pardavėjams el. parduotuvėje), kad jie galėtų Jūsų el. pašto adresą naudoti tiesioginės rinkodaros tikslais, mes Jūsų el. paštą galime perduoti mūsų el. parduotuvės pardavėjams.

 

6.           Kiek laiko saugote informaciją apie mane?

 

Informaciją apie Jus tiesioginės rinkodaros tikslu saugosime 3 metus. Atkreipiame dėmesį, kad baigiantis šiam laikotarpiui galime Jūsų paprašyti atnaujinti sutikimą papildomam 3 metų laikotarpiui.

 

7.           Kokių veiksmų galiu imtis dėl savo informacijos Jūsų bendrovėje?

 

Jei norite imtis žemiau nurodytų veiksmų, prašome kreiptis į mūsų mus, kaip tai nurodyta 8 skyriuje. Prašome atkreipti dėmesį, jog šioms teisėms taikomos teisės aktų numatytos sąlygos ir išimtys:

·       Pateikti prašymą susipažinti su turima informacija apie Jus, jei tvarkome Jūsų asmens duomenis, iš kurių galime nustatyti Jūsų tapatybę;

·       pateikti prašymą ištaisyti ar papildyti turimą informaciją apie Jus;

·       pateikti prašymą ištrinti apie Jus, kai:

o   Jūsų duomenis tvarkome sutikimo pagrindu;

o   Jūsų duomenis tvarkome neteisėtai;

o   Jūsų duomenys tvarkomi mūsų teisėto intereso pagrindu ir Jūs nuginčijate mūsų teisėtą interesą;

o   Jūsų duomenys nebėra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai, kuriems jie buvo renkami;

o   mums taikoma teisinė prievolė ištrinti informaciją apie Jus;

·       pateikti mums prašymą apriboti apie Jus turimos informacijos tvarkymą kai ginčijate duomenų tikslumą ar prieštaraujate duomenų tvarkymui, nesutinkate, kad būtų ištrinti neteisėtai tvarkomi Jūsų duomenys, ar duomenų Jums reikia, siekiant pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus;

·       nesutikti su Jūsų informacijos rinkimu, naudojimu ir saugojimu mūsų bendrovėje, kai tvarkydami Jūsų duomenis vadovaujamės teisėtų interesu kaip duomenų tvarkymo pagrindu;

·       pateikti prašymą išeksportuoti Jūsų duomenis jei duomenis mums pateikėte susistemintu, įprastai naudojamu formatu ir davėte sutikimą tokių duomenų tvarkymui arba turime tvarkyti šiuos duomenis siekdami įvykdyti sutartį su Jumis;

·       bet kuriuo metu atšaukti sutikimą Jūsų asmens duomenų rinkimui, naudojimui ir saugojimui;

·       pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (daugiau informacijos vdai.lrv.lt).

 

8.           Kaip galite man padėti?

 

Jeigu Jūs turite klausimų, komentarų ar nusiskundimų, susijusių su tuo, kaip mes renkame, naudojame ir saugome duomenis apie Jus, mes esame pasirengę Jums padėti. Su mumis galite susisiekti el. pašto adresu info@insertart.com.

 


 

VŠĮ PROJEKTŲ VALDYMO IR MOKYMO CENTRAS

PRIVATUMO POLITIKA PIRKĖJAMS

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-21

 

VšĮ Projektų valdymo ir mokymo centras rūpinasi Jūsų informacijos apsauga. Mes laikomės Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) bei kitų įstatymų, saugančių Jūsų informaciją, kurią renkame, naudojame ir saugome savo Bendrovėje.

 

1.          Kaip turėčiau skaityti šią Privatumo politiką?

 

Šioje Privatumo politikoje bus atsakyta į svarbiausius klausimus apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie Jus. Jei turite kokių nors klausimų arba bet kuri iš šios privatumo politikos dalis yra neaiški, mes esame pasirengę Jums padėti, kaip aprašyta šios Privatumo politikos 9 skyriuje. Prašome atkreipti dėmesį, kad bet kokia žodžio „mes“ forma šioje Privatumo politikoje reiškia mūsų Bendrovę, kaip nurodyta Privatumo politikos 2 skyriuje.

 

2.           Kas yra atsakingas už mano informacijos apsaugą?

 

Už Jūsų informacijos apsaugą, kiek tai susiję su 3 punkte nurodytais tikslais esame atsakingi mes:

Mūsų pavadinimas: VšĮ Projektų valdymo ir mokymo centras;

Mūsų juridinio asmens kodas yra: 300554337;

Mūsų adresas: Lūšių g. 21, Palūšės k., Ignalinos sen., Ignalinos r. sav.;

El. pašto adresas: info@insertart.com;

Tel. Nr.: 865561789.

 

Atkreipiame dėmesį, kad mes nesame el. parduotuvėje parduodamų prekių pardavėjas – mes esame tarpininkas tarp Jūsų ir pardavėjo. Jums apsiperkant mūsų el. parduotuvėje mes veikiame kaip pardavėjo duomenų tvarkytojas (pardavėjo vardu surenkame užsakymui atlikti reikalingus duomenis ir perduodame juos pardavėjui, kad Jūsų užsakymas būtų įvykdytas) ir visą su Jūsų užsakymu susijusią informaciją perduodame pardavėjui, kuris yra nurodomas prie kiekvienos prekės. Pardavėjų sąrašą kurių vardu mes veikiame galite rasti paspaudę ant šios nuorodos[A3] .

 

3.           Kodėl renkate informaciją apie mane? Koks yra informacijos apie mane rinkimo, naudojimo ir saugojimo teisinis pagrindas?

 

Duomenų rinkimo, naudojimo, saugojimo tikslas

Duomenų rinkimo, naudojimo, saugojimo teisinis pagrindas

·     Jūsų paskyros sukūrimui mūsų svetainėje

-

kai užsiregistruojate mūsų svetainėje Jūs sutinkate su šia privatumo politika ir naudojimosi svetaine taisyklėmis (pirkimo-pardavimo taisyklėmis), todėl laikoma, kad sudarote su mumis sutartį (BDAR 6 str. 1 d. b p.);

·     savo teisėtų interesu gynybai – jei tai būtų reikalinga, Jūsų asmens duomenis galime panaudoti gindami savo teisėtus interesus, įskaitant reputaciją, teismuose, ikiteisminėse ginčų sprendimo institucijose bei kitose kompetentingose institucijose

-

mes turime teisėtą interesą ginti savo teises bei interesus teismuose, arbitražuose ir ikiteisminėse ginčų nagrinėjimo institucijose (BDAR 6 str. 1 d. f p.).

 

4.           Kokią informaciją turėčiau Jums pateikti ir kodėl?

 

Kai registruojatės mūsų el. parduotuvėje, privalote pateikti mums šią informaciją apie save:

·       identifikacinius duomenis (vardą, pavardę);

·       kontaktinius duomenis (el. pašto adresą).

 

Apsiperkant el. parduotuvėje turite mums pateikti šią informaciją apie save, kad galėtumėme Jums pristatyti prekes:

·       savo ar prekes atsiimančio asmens identifikacinius duomenis (vardą, pavardę);

·       kontaktinius duomenis (el. pašto adresą, telefono numerį);

·       adresą (jei pasirenkate pristatymą kurjeriu) ar prekių pristatymo vietą (paštomatą ar pan.).

 

5.           Ar dalinatės mano informacija su kitais subjektais?

 

Informacija apie Jus gali būti perduota:

·       teisines paslaugas teikiančioms bendrovėms, advokatų kontoroms, teismams (arbitražams), ikiteisminėms ginčų nagrinėjimo institucijoms, kiek tai būtina teisinei pagalbai gauti ar teisėtų interesų gynybai;

·       antstoliams, kiek tai reikalinga teisės aktų nustatytų pareigų vykdymui ar teismų sprendimų / ikiteisminių ginčų nagrinėjimo institucijų sprendimų vykdymui;

·       mūsų paslaugų teikėjams – komunikacines (el. pašto), IT paslaugas teikiančioms įmonėms, elektroninės komercijos platformos paslaugų teikėjams.

 

6.           Kiek laiko saugote informaciją apie mane?

 

Jūsų informacija bus saugoma:

·       teismams ar kitoms ginčus nagrinėjančioms ar teisėsaugos institucijoms teikiami dokumentai saugomi 1 metus po galutinio sprendimo priėmimo;

·       teismų vykdomieji raštai, antstolių patvarkymai saugomi 10 metų po mokėjimų pabaigos.

·        Jūsų paskyra bus saugoma 1 metus po paskutinio prisijungimo, o suėjus šiam terminui ji bus automatiškai ištrinama.

Pardavėjai, informaciją apie Jus, susijusią su apsipirkimu el. parduotuvėje (sąskaitas) saugos 10 metų.

 

7.           Kokių veiksmų galiu imtis dėl savo informacijos Jūsų bendrovėje?

 

Jei norite imtis žemiau nurodytų veiksmų, prašome kreiptis į mus, kaip tai nurodyta 8 skyriuje. Prašome atkreipti dėmesį, jog šioms teisėms taikomos teisės aktų numatytos sąlygos ir išimtys:

·       Pateikti prašymą susipažinti su turima informacija apie Jus, jei tvarkome Jūsų asmens duomenis, iš kurių galime nustatyti Jūsų tapatybę;

·       pateikti prašymą ištaisyti ar papildyti turimą informaciją apie Jus;

·       pateikti prašymą ištrinti apie Jus, kai:

o   Jūsų duomenis tvarkome sutikimo pagrindu;

o   Jūsų duomenis tvarkome neteisėtai;

o   Jūsų duomenys tvarkomi mūsų teisėto intereso pagrindu ir Jūs nuginčijate mūsų teisėtą interesą;

o   Jūsų duomenys nebėra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai, kuriems jie buvo renkami;

o   mums taikoma teisinė prievolė ištrinti informaciją apie Jus;

·       pateikti mums prašymą apriboti apie Jus turimos informacijos tvarkymą kai ginčijate duomenų tikslumą ar prieštaraujate duomenų tvarkymui, nesutinkate, kad būtų ištrinti neteisėtai tvarkomi Jūsų duomenys, ar duomenų Jums reikia, siekiant pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus;

·       nesutikti su Jūsų informacijos rinkimu, naudojimu ir saugojimu mūsų bendrovėje, kai tvarkydami Jūsų duomenis vadovaujamės teisėtų interesu kaip duomenų tvarkymo pagrindu;

·       pateikti prašymą išeksportuoti Jūsų duomenis jei duomenis mums pateikėte susistemintu, įprastai naudojamu bei kompiuterio skaitomu formatu ir davėte sutikimą tokių duomenų tvarkymui arba turime tvarkyti šiuos duomenis siekdami įvykdyti sutartį su Jumis;

·       bet kuriuo metu atšaukti Jūsų asmens duomenų tvarkymui duotą sutikimą;

·       pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (daugiau informacijos vdai.lrv.lt).

 

Jei Jūsų prašymas dėl aukščiau nurodytų veiksmų bus susijęs su Jūsų asmens duomenų rinkimu, naudojimu bei saugojimu užsakymo vykdymo tikslu, kuriame mes veikiame tik kaip tarpininkas, Jūsų prašymą perduosime pardavėjui. Jei savo prašyme nenurodysite pardavėjo, šios informacijos iš Jūsų paprašysime mes.

 

8.           Kaip galite man padėti?

 

Jeigu Jūs turite klausimų, komentarų ar nusiskundimų, susijusių su tuo, kaip mes renkame, naudojame ir saugome duomenis apie Jus, mes esame pasirengę Jums padėti. Su mumis galite susisiekti el. pašto adresu info@insertart.com.


 

VŠĮ PROJEKTŲ VALDYMO IR MOKYMO CENTRAS

PARDAVĖJAMS FIZINIAMS ASMENIMS

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-09-20

 

VšĮ Projektų valdymo ir mokymo centras rūpinasi Jūsų informacijos apsauga. Mes laikomės Europos Sąjungos Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (BDAR) bei kitų įstatymų, saugančių Jūsų informaciją, kurią renkame, naudojame ir saugome savo Bendrovėje.

 

1.          Kaip turėčiau skaityti šią Privatumo politiką?

 

Šioje Privatumo politikoje bus atsakyta į svarbiausius klausimus apie tai, kaip mes renkame, naudojame ir saugome informaciją apie Jus. Jei turite kokių nors klausimų arba bet kuri iš šios privatumo politikos dalis yra neaiški, mes esame pasirengę Jums padėti, kaip aprašyta šios Privatumo politikos 8 skyriuje. Prašome atkreipti dėmesį, kad bet kokia žodžio „mes“ forma šioje Privatumo politikoje reiškia mūsų Bendrovę, kaip nurodyta Privatumo politikos 2 skyriuje.

 

2.           Kas yra atsakingas už mano informacijos apsaugą?

 

Mes esame: VšĮ Projektų valdymo ir mokymo centras;

Mūsų juridinio asmens kodas yra: 300554337;

Mūsų adresas: Lūšių g. 21, Palūšės k., Ignalinos sen., Ignalinos r. sav.;

El. pašto adresas: info@insertart.com;

Tel. Nr.: 865561789.

 

3.           Kodėl renkate informaciją apie mane? Koks yra informacijos apie mane rinkimo, naudojimo ir saugojimo teisinis pagrindas?

 

Duomenų rinkimo, naudojimo, saugojimo tikslas

Duomenų rinkimo, naudojimo, saugojimo teisinis pagrindas

·     Pardavimų tarpininkavimo sutarties sudarymui ir vykdymui

-

kai užsiregistruojate mūsų svetainėje Jūs sutinkate su šia privatumo politika ir naudojimosi svetaine taisyklėmis (pirkimo-pardavimo taisyklėmis), todėl laikoma, kad sudarote su mumis sutartį (papildomai, su Jumis bus pasirašyta ir pardavimų tarpininkavimo bei duomenų tvarkymo sutartis) (BDAR 6 str. 1 d. b p.);

·     Teisinių prievolių, susijusių su buhalterine apskaita, mokesčiais bei dokumentų archyvavimu, vykdymui

-

Jūsų asmens duomenys reikalingi mums taikomų teisinių prievolių vykdymui (BDAR 6 str. 1 d. c p.);

·     savo teisėtų interesu gynybai – jei tai būtų reikalinga, Jūsų asmens duomenis galime panaudoti gindami savo teisėtus interesus, įskaitant reputaciją, teismuose, ikiteisminėse ginčų sprendimo institucijose bei kitose kompetentingose institucijose

-

mes turime teisėtą interesą ginti savo teises bei interesus teismuose, arbitražuose ir ikiteisminėse ginčų nagrinėjimo institucijose (BDAR 6 str. 1 d. f p.).

 

4.           Kokią informaciją turėčiau Jums pateikti ir kodėl?

 

Kad galėtumėme sudaryti su Jumis prekybos tarpininkavimo ir Jūs galėtumėte vykdyti prekybą per mūsų interneto svetainę, turite mums pateikti šią informaciją:

·       savo identifikacinius duomenis (vardą, pavardę, asmens kodas ir/ar individualios veiklos pažymos numeris);

·       kontaktinius duomenis (el. pašto adresą, telefono numerį, adresą (savo ar veiklos vykdymo vietos));

·       banko sąskaitos numerį.

 

5.           Ar dalinatės mano informacija su kitais subjektais?

 

Informacija apie Jus gali būti perduodama:

·       mūsų paslaugų teikėjams – buhalterines, komunikacines (el. pašto), IT, elektroninės komercijos paslaugas teikiančioms įmonėms, prisiimančioms teisės aktų asmens duomenų apsaugos srityje numatytus įsipareigojimus dėl konfidencialumo ir saugumo;

·       teisines paslaugas teikiančioms bendrovėms, advokatų kontoroms, teismams (arbitražams), ikiteisminėms ginčų nagrinėjimo institucijoms, kiek tai būtina teisinei pagalbai gauti ar teisėtų interesų gynybai;

·       antstoliams, kiek tai reikalinga teisės aktų nustatytų pareigų vykdymui ar teismų sprendimų / ikiteisminių ginčų nagrinėjimo institucijų sprendimų vykdymui.

 

6.           Kiek laiko saugote informaciją apie mane?

 

Jūsų informacija bus saugoma, kaip tai nurodyta žemiau:

·       Jūsų paskyra Jums bus prieinama iki prekybos tarpininkavimo sutarties nutraukimo, tačiau mes informaciją apie Jūsų paskyrą, kuri susijusi su tarpininkavimo sutarties vykdymu, saugosime 10 metų po sutarties pabaigos;

·       informacija susijusi su teisinių prievolių mokesčių ir buhalterinės apskaitos srityse bus saugoma 10 metų;

·       teismams ar kitoms ginčus nagrinėjančioms ar teisėsaugos institucijoms teikiami dokumentai saugomi 1 metus po galutinio sprendimo priėmimo;

·       teismų vykdomieji raštai, antstolių patvarkymai saugomi 10 metų po mokėjimų pabaigos.

 

7.           Kokių veiksmų galiu imtis dėl savo informacijos Jūsų bendrovėje?

 

Jei norite imtis žemiau nurodytų veiksmų, prašome kreiptis į mus, kaip tai nurodyta 8 skyriuje. Prašome atkreipti dėmesį, jog šioms teisėms taikomos teisės aktų numatytos sąlygos ir išimtys:

·       Pateikti prašymą susipažinti su turima informacija apie Jus, jei tvarkome Jūsų asmens duomenis, iš kurių galime nustatyti Jūsų tapatybę;

·       pateikti prašymą ištaisyti ar papildyti turimą informaciją apie Jus;

·       pateikti prašymą ištrinti apie Jus, kai:

o   Jūsų duomenis tvarkome sutikimo pagrindu;

o   Jūsų duomenis tvarkome neteisėtai;

o   Jūsų duomenys tvarkomi mūsų teisėto intereso pagrindu ir Jūs nuginčijate mūsų teisėtą interesą;

o   Jūsų duomenys nebėra reikalingi, kad būtų pasiekti tikslai, kuriems jie buvo renkami;

o   mums taikoma teisinė prievolė ištrinti informaciją apie Jus;

·       pateikti mums prašymą apriboti apie Jus turimos informacijos tvarkymą kai ginčijate duomenų tikslumą ar prieštaraujate duomenų tvarkymui, nesutinkate, kad būtų ištrinti neteisėtai tvarkomi Jūsų duomenys, ar duomenų Jums reikia, siekiant pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus;

·       nesutikti su Jūsų informacijos rinkimu, naudojimu ir saugojimu mūsų bendrovėje, kai tvarkydami Jūsų duomenis vadovaujamės teisėtų interesu kaip duomenų tvarkymo pagrindu;

·       pateikti prašymą išeksportuoti Jūsų duomenis jei duomenis mums pateikėte susistemintu, įprastai naudojamu bei kompiuterio skaitomu formatu ir davėte sutikimą tokių duomenų tvarkymui arba turime tvarkyti šiuos duomenis siekdami įvykdyti sutartį su Jumis;

·       pateikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai (daugiau informacijos vdai.lrv.lt).

 

8.           Kaip galite man padėti?

 

Jeigu Jūs turite klausimų, komentarų ar nusiskundimų, susijusių su tuo, kaip mes renkame, naudojame ir saugome duomenis apie Jus, mes esame pasirengę Jums padėti. Su mumis galite susisiekti el. pašto adresu info@insertart.com.